Filtruj wiadomości
wyczyść filtrowanie

Kategoria

Ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym oraz naborze kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze : Specjalista ds. kadr i płac w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Kategoria

Dodatkowe zajęcia na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica bardzo serdecznie zachęca do udziału w dodatkowych zajęciach, z których poza pływaniem można korzystać na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Kategoria

Oferta pracy na stanowisko Ratownik wodny na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku ratownika wodnego na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Zajęcia Fitness na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach Fitness organizowanych na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

26 FINAŁ WOŚP W GMINIE DĘBICA

Mamy oficjalne wyniki 26 finału. Kwota zebrana w Gminie Dębica to aż 77 318,15zł.

Kategoria

Trzy Kluby Sportowe z terenu Gminy Dębica otrzymały dofinansowanie.

VIII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski

W dniu 6 stycznia br. na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy odbył się VIII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy.