Filtruj wiadomości
wyczyść filtrowanie

Kategoria

Dobiegła końca faza zasadnicza IX Edycji GLAPS. Czas na Półfinały !

Dobiegła końca faza zasadnicza IX Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezonu 2017/2018,

Kategoria

Pieniądze zebrane podczas I Charytatywnej Bitwy o Magę trafiły do chorego Mateusza.?

W dniu 18.02 2018 r w Zespole Szkół w Podgrodziu odbyła się I Charytatywna Bitwa o Magę.

Kategoria

POLFILL partnerem Łukasza ZOLLA, Mistrza Polski Rallycross?

Markę POLFILL wprowadziła na rynek polski w 2005 r. firma LERG SA – wiodący producent i eksporter żywic syntetycznych. Szykuje się emocjonujący sezon w wyścigach Rallycross.

Kategoria

Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Specjalisty ds. kard i płac?

Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, iż w wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko urzędnicze

Informacja Dyrektora GOSiR Gminy Dębica

Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, że kandydatem aplikującym na wolne stanowisko urzędnicze – specjalisty ds. kadr i płac

Podsumowanie ferii zimowych na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

Ferie zimowe dobiegły końca. Dla wszystkich osób, które w zimowe dni chciały aktywnie spędzić czas Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przygotował na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu szereg atrakcji i zajęć w wodzie.

Kategoria

Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Mistrzem V Halowych Mistrzostw Gminy Dębica w Piłce Nożnej „Zostań Mistrzem” 2018

Kategoria

Kolejne dofinansowanie na bezpłatną naukę pływania z Ministerstwa Sportu i Turystyki. W Lutym po raz kolejny startuje program bezpłatnej nauki pływania dla wszystkich dzieci klas I-III z terenu Gminy Dębica !

X Jubileuszowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectwa Stasiówka

X Jubileuszowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectwa Stasiówka o puchar Wójta Gminy Dębica oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica .