Filtruj wiadomości
wyczyść filtrowanie

Od Niedzieli basen ponownie otwarty

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, że awaria pieców została już naprawiona i od Niedzieli (21.04.2024r.) Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu będzie ponownie otwarty dla klientów. Zapraszamy

Basen "NEMO" nieczynny - awaria systemu cyrkulacji wody

Z przykrością informujemy, iż w dniu 12 kwietnia nastąpiła awaria systemu cyrkulacji wody. Niestety w związku z tym Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu będzie zamknięty.

EPX Pustków triumfuje w XIII Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej

Sezon 2024 Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej przeszedł do historii, a jego zakończenie dostarczyło nam emocji i wspaniałych widowisk.

Kategoria

Ogłoszenie Dyrektora GOSiR Gminy Dębica z dnia 12.04.2024r.

OGŁOSZENIE Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica z dnia 12.04.2024 r. w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy położonych na terenie Gminy Dębica

Kategoria

VIII Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II: Pamięć i Sport na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu.

W dniu 6 kwietnia br. na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu odbyło się wyjątkowe wydarzenie - VIII Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II, zorganizowany z okazji XIX Rocznicy Śmierci papieża.

Kategoria

Akademia Piłkarska Gminy Dębica "Chemik Pustków" i Akademia MKS Cracovia SSA oficjalnie rozpoczynają współpracę

4 kwietnia w siedzibie Klubu MKS Cracovia Kraków przy ul. Józefa Kałuży 1 miało miejsce podpisanie umowy partnerskiej, która uczyniła Akademię oficjalnym partnerem w projekcie szkółek partnerskich. W spotkaniu brali udział przedstawiciele Akademii - Krzysztof Lipczyński, Józef Marek i Jarosław Kulig.

Kategoria

Dzięki Firmie Kronospan HPL Sp. z o.o. KS Chemik i GAP Gminy Dębica będą się dalej rozwijać.

W siedzibie firmy Kronospan został podpisany list intencyjny dotyczący wzmacniania współpracy pomiędzy KS Chemik Pustków, Akademia Piłkarska Gminy Dębica "Chemik Pustków" a firmą Kronospan HPL Sp. z o .o.

Życzenia Wielkanocne

Godziny otwarcia Kompleksu Basenów „NEMO” w okresie Świąt Wielkanocnych

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, informuje o godzinach otwarcia Kompleksu Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu w okresie Świąt Wielkanocnych.