Filtruj wiadomości
wyczyść filtrowanie

Kategoria

Godziny otwarcia Kompleksu Basenów "NEMO" w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, iż w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku zmianie ulegną godziny otwarcia Kompleksu Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu.

I E-Sportowy turniej FC24 Gminy Dębica za nami

W turnieju udział wzięło 64 uczestników podzielonych na dwie grupy a mecze odbywały się systemem pucharowym. Turniej odbył się na dwóch salach Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu na konsolach PS5.

Drabinka i Regulamin E-Sportowego Turnieju FC24

Z przyjemnością ogłaszamy, że regulamin, drabinka turniejowa oraz rozpiska z kolejnością gier na E-Sportowym Turnieju gry FC24 zostały oficjalnie zaprezentowane!

Lista uczestników zapisanych na E-sportowy Turniej FC24

Poniżej prezentujemy listę 64 osób, które jako pierwsze zapisały się na pierwszy e-sportowy turniej w grze FC24. Przypominamy, że turniej odbędzie się 9 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 w Sali Kinowej Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu.

06.11.2023

Kategoria

Rusza nabór drużyn do XIII Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS 2023/2024.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje o rozpoczęciu naboru drużyn do XIII Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS 2023/2024.

Kategoria

Zapraszamy na Pierwszy E-sportowy Turniej FC24 w Gminie Dębica!

Marzysz o udziale w ekscytującym turnieju e-sportowym i szansie na wygranie fantastycznych nagród? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Gmina Dębica serdecznie zaprasza na pierwszy w historii naszego regionu E-sportowy Turniej w grze FC24. To wydarzenie, które na pewno nie może Ci umknąć!

Kategoria

"Gminne Zawody w Mini Siatkówce - Święto Sportu i Integracji"

W tym roku gminne zawody w mini siatkówce cieszyły się ogromną popularnością. To wydarzenie stanowiło integralną część igrzysk dzieci i odbyło się na sali ZS z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu

Kategoria

Informacja o zmianie godzin otwarcia Kompleksu Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu

Kategoria

Szanowni klienci Kompleksu Basenów "NEMO". Chcielibyśmy Was poinformować o istotnej zmianie w godzinach otwarcia naszego basenu. Od 2 listopada nasz basen będzie czynny przez cały tydzień w godzinach od 12:00 do 21:00.