Świetna zabawa podczas „Zakończenia Wakacji na Obiektach Sportowych GOSiR w Pustkowie-Osiedlu”

02.09.2024 Kategoria:

W piątek, 30 sierpnia, na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców oraz gości. Impreza, zorganizowana wspólnie przez Firmę LERG SA, Gminę Dębica oraz GOSiR Gminy Dębica, była idealnym zwieńczeniem sezonu wakacyjnego i kąpielowego.

Od godziny 15:00 uczestnicy mieli okazję korzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zarówno dzieci, jak i dorośli znaleźli coś dla siebie. Dmuchane zjeżdżalnie i zamki przyciągnęły najmłodszych, którzy spędzili tam długie godziny na zabawie. Miłośnicy motoryzacji mogli spróbować swoich sił na quadach, a dla tych, którzy uwielbiają słodkości, firma Molex serwowała przepyszne smakołyki COCO de Mer.

Gminna Akademia Piłkarska Chemik Pustków zorganizowała zawody sportowo-zręcznościowe, dla drużyn z Akademii. Dodatkowo Ochotnicza Straż Pożarna z Paszczyny zorganizowała pokaz sprzętu strażackiego, który wzbudził podziw wśród dzieci. Na miejscu można było również odwiedzić stoisko szkoły English Avenue, gdzie prezentowano ofertę kursów języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych wraz z konkursami oraz stoiskiem do malowania twarzy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także stoiska z warkoczykami oraz tatuażami brokatowymi, które pozwoliły uczestnikom na zdobycie unikalnych pamiątek z tego dnia. Nie zabrakło również tradycyjnych przysmaków, takich jak popcorn i wata cukrowa, które dodawały uroku temu wydarzeniu.

Od godziny 16:00 do 19:00 najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w specjalnym programie animacji "Zakręcona Zabawa", prowadzonym przez animatorki ze studia „Lady Fama”. Było to pełne radości i śmiechu popołudnie, które dostarczyło dzieciom mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Wieczorem, o godzinie 20:30, odbył się ostatni seans tegorocznego Kina Letniego na Kompleksie Basenów "NEMO". Film "Kung Fu Panda 4" przyciągnął tłumy widzów, którzy w plenerowej scenerii mogli pożegnać lato w towarzystwie sympatycznych bohaterów tej popularnej animacji.

Impreza "Zakończenie Wakacji i Sezonu Kąpielowego" była doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i zabawy w gronie rodziny oraz przyjaciół. Organizatorzy dziękują wszystkim za liczny udział i już teraz zapraszają na kolejne wydarzenia organizowane przez GOSiR Gminy Dębica!

Do zobaczenia !