Filtruj wiadomości
wyczyść filtrowanie

Życzenia Wielkanocne

Godziny otwarcia Kompleksu Basenów „NEMO” w okresie Świąt Wielkanocnych

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, informuje o godzinach otwarcia Kompleksu Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu w okresie Świąt Wielkanocnych.

III Turniej Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej: Kto Zagra w Finale?

W sobotę, 23 marca, hala sportowa w Pustkowie-Osiedlu gościła trzeci turniej Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej. Wyniki tego turnieju miały kluczowe znaczenie dla ustalenia finalistów sezonu. Już teraz wiemy, że w finale zagra drużyna EPX Pustków, ale kto będzie ich rywalem? To pytanie pozostaje otwarte do ostatniej kolejki.

Zapraszamy na VIII Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II

6 kwietnia o godzinie 13:00 na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - VIII Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także hołd złożony jednemu z najwybitniejszych Polaków. W dziewiętnastą rocznicę jego śmierci, zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym wyzwaniu.

Wspieramy Ewę Jamróz w plebiscycie "Kobieca Twarz Regionu"

Czy masz chwilę, by wesprzeć naszą niezwykłą pracownicę, Panią Ewę Jamróz, w jej drodze do zwycięstwa w plebiscycie "Kobieca Twarz Regionu" organizowanej przez redakcję Nowiny24?

V lecie Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica "Chemik Pustków"

V lecie Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica "Chemik Pustków" było wyjątkowym momentem, który połączył wszystkich zaangażowanych w rozwój tej pięknej inicjatywy. Podczas uroczystości nie brakowało emocji i radości, a liczne wydarzenia i aktywności sprawiły, że było to niezapomniane święto sportu i wspólnoty lokalnej.

Godziny otwarcia ORLIKÓW w Pustkowie, Nagawczynie i Pustkowie-Osiedlu.

Poniżej zamieszczamy godziny dostępności Orlików w oparciu, o które można rezerwować dogodne dla siebie terminy na organizację zajęć sportowych.

V rocznica powstania Gminnej Akademii Piłkarskiej Chemik Pustków Gminy Dębica

Wielkie święto sportu i wspólnoty piłkarskiej zbliża się wielkimi krokami! Już jutro ( 15 marca ) o godzinie 17:00 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się uroczysta gala z okazji V rocznicy powstania Gminnej Akademii Piłkarskiej Chemik Pustków Gminy Dębica.

Większe dofinansowanie i ważne zmiany w Programie Klub

Minister Sportu i Turystyki Sławomir Nitras zdecydował o zwiększeniu dofinansowania dla małych i średnich klubów sportowych uczestniczących w Programie Klub