Zapraszamy na XVI Memoriał Dębickich Mistrzów

17.09.2024 Kategoria:

To już XVI edycja wyjątkowego wydarzenia sportowego, którym jest Memoriał Dębickich Mistrzów im. Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada, Andrzeja Skrzydlewskiego i Jana Michalika. 21 września o godzinie 12:30 w Hali Sportowej KS Wisłoka Dębica rozpocznie się niezapomniane święto sportu, rywalizacji i pasji!

Organizatorami tego wielkiego wydarzenia są: Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica, MOSIR Dębica, Polski Związek Zapaśniczy, Firma Ventor, Autonomiczna Sekcja Zapaśnicza oraz KS Wisłoka Dębica. To dzięki ich zaangażowaniu oraz współpracy możemy cieszyć się kolejny raz Memoriałem Dębickich Mistrzów, który stał się nieodłączną częścią naszej lokalnej tradycji sportowej.

XVI Memoriał Dębickich Mistrzów to nie tylko wydarzenie sportowe, to prawdziwe święto dla wszystkich miłośników zapasów. Będzie to okazja do obejrzenia zaciętych pojedynków i kibicowania naszym lokalnym talentom oraz utytułowanym zawodnikom z różnych zakątków Polski. To także doskonała okazja do spotkania się z przyjaciółmi, rodziną i wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.