Zapraszamy na Niezapomniane Zimowisko dla Dzieci z Gminy Dębica!

18.12.2023 Kategoria:

Zimowe ferie to doskonały czas, by zapewnić swoim dzieciom pełen radości i przygód wypoczynek. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Akademia Piłkarska Gminy Dębica Chemik Pustków oraz Gmina Dębica serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat na fantastyczne zimowisko, które odbędzie się w dniach 5 - 9 lutego 2024 roku. To wyjątkowa okazja, by zapewnić najmłodszym niezapomniane przeżycia, rozwijając przy tym ich zainteresowania i umiejętności.

Szczegóły zimowiska:

Termin: 5 - 9 lutego 2024 roku

Koszt: 300 zł za osobę

Liczba miejsc: Ograniczona do 50 osób, podzielonych na 3 grupy

Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Pustków-Osiedle 36A

Kontakt: tel: 14 681 85 49 wew 21 lub 27

Program Zimowiska:

Wyjazd do Kopalni Soli w Bochni,

Wyjazd do Mieleckiego Parku Rozrywki “Wrotki na Wypasie”,

Wyjazd do Rzeszowa do FlyParku i Pijalni Czekolady,

Kompleks Basenów “NEMO” w Pustkowie-Osiedlu,

Kino i Zajęcia Kulinarne,

*Program może ulec niewielkim zmianom, aby dostosować się do warunków pogodowych i innych nieprzewidzianych okoliczności.

Zimowisko to nie tylko wspaniała zabawa, ale również możliwość nawiązania nowych przyjaźni i rozwijania pasji.

Zapisy:

Miejsca są ograniczone, więc zachęcamy do szybkiego zapisywania się! Aby dokonać zgłoszenia lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 14 861 85 49 wew 21 lub 27.

Poniżej znajdują się pliki do uzupełnienia tj.: karta kwalifikacyjna, zdoga na przetwarzanie wizerunku, dodatkowo każdy rodzic\opiekun musi wraz z w/w dokumentami dostarczyć potwierdzenie wykonania przelewu.

Dane do wpłaty:

Gminna Akademia Piłkarska Gminy Dębica Chemik Pustków, Pustków-Osiedle 36D, 39-206 Pustków-Osiedle.

Nr rachunku : 19 9171 0004 0072 1426 2000 0030

!!! Wpłata tytułem : Opłata na cele statutowe klubu - imię i nazwisko uczestnika półkolonii.

!!! Do końca tego tygodnia tj.:do 22 grudnia, wszystkie dokumenty należy składać na kasie Kompleksu Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania magii zimowego wypoczynku!