V rocznica powstania Gminnej Akademii Piłkarskiej Chemik Pustków Gminy Dębica

14.03.2024 Kategoria:

Wielkie święto sportu i wspólnoty piłkarskiej zbliża się wielkimi krokami! Już jutro ( 15 marca ) o godzinie 17:00 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się uroczysta gala z okazji V rocznicy powstania Gminnej Akademii Piłkarskiej Chemik Pustków Gminy Dębica.

To wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi pasjonatów futbolu, rodziny, przyjaciół oraz sympatyków sportu z całego regionu. Podczas gali będziemy mieli okazję zobaczyć prezentację wszystkich drużyn trenujących w Akademii wraz z trenerami, którzy od pięciu lat kształcą młodych adeptów futbolu, kierując się nie tylko pasją, ale także profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Nie zabraknie także ważnych momentów uhonorowania osób, które swoją pracą i oddaniem przyczyniły się do rozwoju Akademii. Wręczone zostaną zasłużone odznaczenia, które stanowią wyraz wdzięczności i uznania dla ich wkładu.

W trakcie gali nie tylko sportowe umiejętności zostaną wystawione na pokaz. Dzieci z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica przygotowały specjalny program artystyczny, który dodatkowo uświetni tę wyjątkową okazję.

Miłośnicy futbolu na pewno nie będą zawiedzeni, gdyż podczas gali zaplanowany jest również pokaz freestylu piłki nożnej, który dostarczy wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Nie zapominając o wartościach społecznych i solidarności, podczas gali przeprowadzona zostanie licytacja charytatywna na rzecz Ignacego z Brzeźnicy. To niezwykle ważna inicjatywa, która pokazuje, że piłkarska rodzina potrafi jednoczyć się w celach dobroczynnych i pomocy potrzebującym.

Gala z okazji V rocznicy powstania Gminnej Akademii Piłkarskiej Chemik Pustków Gminy Dębica obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem, które połączy pasję do futbolu z wartościami wspólnoty i solidarności.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!