Dodatkowe zajęcia na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

09.03.2018 Kategoria:

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica bardzo serdecznie zachęca do udziału w dodatkowych zajęciach, z których poza pływaniem można korzystać na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Zajęcia Fitness „zdrowy kręgosłup” skierowane są do wszystkich osób, które chcą poprawić mobilność kręgosłupa, wyeliminować ból lub dyskomfort pleców, a także zapobiec ich pogłębianiu. Oprócz typowych ćwiczeń na kręgosłup będą również zajęcia nad wzmocnieniem wszystkich mięśni szczególnie nóg i brzucha. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.00 oraz czwartek o godz. 19.30 w sali Fitness dla osób w każdym wieku. Wstęp 10 zł, kontakt tel. 694 184 808.

Zajęcia Karate prowadzone dla wszystkich dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą poznawać techniki samoobrony w specjalizacji karate, a tym samym rozwijać swoją sprawność fizyczną. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środy o godz. 17.00 w Ssali Fitness. Kontakt Mariusz Madeja tel. 661 085 517

Zachęcamy również do korzystania z Gabinetu Masażu i Kosmetologii „BIOMASS” działającego przy strefie saun i skorzystania z różnorodnej oferty masaży.  Główne zalety masażu to działania przeciw bólowe, poprawa krążenia, wspomaganie odchudzania oraz likwidacja bólu kręgosłupa. Gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 21.00 oraz soboty i niedziele w godz. 12.00 – 21.00. Kontakt i zapisy : Alina Wolicka-Gołębiowska tel. 510 783 520

Dodatkowo zapraszamy do baru „LAGUNA” znajdującego się na widowni hali basenowej Kompleksu Basenów „NEMO” oraz do baru „ALCHEMIK” znajdującego się w budynku klubowym KS „CHEMIK”, w których można odpocząć po wysiłku fizycznym znajdując chwile wytchnienia przy smacznych przekąskach i napojach oraz ciekawym menu.

Serdecznie zapraszamy J