Wspieramy Ewę Jamróz w plebiscycie "Kobieca Twarz Regionu"

19.03.2024 Kategoria:

Czy masz chwilę, by wesprzeć naszą niezwykłą pracownicę, Panią Ewę Jamróz, w jej drodze do zwycięstwa w plebiscycie "Kobieca Twarz Regionu" organizowanej przez redakcję Nowiny24? Jako integralna część naszego zespołu na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu, Ewa reprezentuje nasz kompleks, ale także naszą społeczność.

Jej oddanie, profesjonalizm i zaangażowanie są niezaprzeczalne, a teraz możemy okazać jej wdzięczność, poprzez nasze głosy.

Dlatego zachęcamy Cię do udziału w tym ważnym wydarzeniu poprzez oddanie głosu na Ewę Jamróz. Niech nasz głos zjednoczy się, aby pokazać siłę i determinację naszej społeczności. Głosujmy razem, aby nasza "Kobieca Twarz Regionu" mogła zabłysnąć jasno i dumnie!

Wyślij SMS na numer 7303 o treści: RHK.102