IV Bieg Partyzant „Szlakiem Akcji Burza”

18.04.2019 Kategoria:
Data: 24.08.2019.24.08.2019
Miejsce wydarzenia: Orlik w Gumiskach
Godzina: 13:00

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Dębicki Klub Biegacza „Maratończyk”, Gmina Dębica oraz 33 Batalion Piechoty Lekkiej 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, serdecznie zapraszają na IV Bieg Partyzant „Szlakiem Akcji Burza”, który odbędzie się 24 sierpnia br., w Gumniskach.

Celem biegu jest przede wszystkim upamiętnienie historii o poległych i pomordowanych żołnierzach Armii          Krajowej, popularyzacja historii w szczególności operacji „Burza”; popularyzacja biegów masowych jako recepty na zdrowie; popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej; pobudzanie aktywności ruchowej osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności ruchowej.

PROGRAM:

Data: 24 sierpnia 2019r. (sobota);

• 14.00 – bieg na dystansie ok.21 km
  • 15.00 – bieg na dystansie ok. 10 km.
  • 15.30 – bieg na dystansie ok. 5km.
  • Start i meta obu dystansów przy Orliku w Gumniskach.
  • Przebieg trasy: 90% drogi, dukty i ścieżki leśne, 10 % asfalt,

Godziny startów mogą ulec zmianie. Ostateczne godziny startów zostaną podane
w komunikacie technicznym na co najmniej 30 dni przed zawodami.

Zgłoszenia oraz opłaty przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 15.08.2019 r. na stronie kepasport.pl lub do wyczerpania limitu miejsc. Start w biegu jest odpłatny.

Serdecznie zapraszamy.