Dzięki Firmie Kronospan HPL Sp. z o.o. KS Chemik i GAP Gminy Dębica będą się dalej rozwijać.

28.03.2024 Kategoria:

W siedzibie firmy Kronospan został podpisany list intencyjny dotyczący wzmacniania współpracy pomiędzy KS Chemik Pustków, Akademia Piłkarska Gminy Dębica "Chemik Pustków" a firmą Kronospan HPL Sp. z o .o.

Obustronnie podpisany list intencyjny przez Prezesa KS Chemik Pustków Waldemar Nowak, Wiceprezesa Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica Chemik Pustków Krzysztofa Lipczyńskiego oraz Dyrektora firmy Kronospan HPL Tomasza Tabora, deklaruje chęć dalszej współpracy oraz kontynuowania działań na rzecz rozwoju sportu, inspirowania do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, jednocześnie kształtując charakter młodych ludzi.

Ten wyjątkowy krok, który doceniany jest jako znaczący gest zaufania i wspólnego zobowiązania do dalszego rozwoju.

Do podpisania listu intencyjnego nie doszłoby gdyby nie bardzo dobra współpraca pomiędzy Stanisław Rokosz Wójt Gminy Dębica, Radnymi Gminy Dębica Piotr Żybura i Józef Marek oraz Dyrektorem Zakładu Kronospan HPL Rainerem Doehringiem.

Wyrazy uznania należą się całemu zarządowi KS Chemik Pustków na czele z Prezesem Waldemarem Nowakiem oraz koordynatorowi Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica Chemik Pustków Jarosław Kulig za ciągłe pozyskiwanie środków finansowych i krzewienie sportu wśród dzieci i młodzieży na terenie gminy Dębica.