facebook

Wyniki VI kolejki Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018.


Za nami kolejne dwa mecze w ramach Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018. Od tej kolejki rozpoczęła się II runda zmagań tegorocznego sezonu.

W pierwszym meczu II rundy zmierzyły się drużyny Perełki Nagawczyna oraz Absolwenta Podgrodzie. We własnej hali gospodarze od samego początku narzucili swoje warunki gry i bardzo pewnie wygrali dwie pierwsze partie. W trzecim secie przyszło lekkie rozluźnienie, a dodatkowo lepsza gra zawodników Absolwenta sprawiła rozstrzygnięcie seta na swoją korzyść i złapanie kontaktu z Perełką. Przegrany set podziałał bardzo mobilizująco na gospodarzy, którzy powrócili w czwartym secie do gry, którą prezentowali na początku meczu, tym samym pewnie wygrywając w tej partii oraz w całym meczu.

PERELKA NAGAWCZYNA - ABSOLWENT PODGRODZIE : 3-1 ( 25-15, 25-10, 21-25, 25-12 )

W drugim meczu w Paszczynie miejscowe Orły podejmowały zawodników PKS Team. Dla Orłów zwycięstwo w tym meczu było okazją na awans na pierwsze miejsce w tabeli, zaś dla drużyny gości odniesione zwycięstwo mogło znacznie podbudować ich przed dalszą częścią sezonu i złapaniu kontaktu z czołówką. Cały mecz toczył się na bardzo dobrym równym poziomie, nie brakowało wielu efektownych akcji i obron. W każdym secie o jego końcowym rezultacie decydowały niewielkie różnice oraz lepsza dyspozycja tego dnia zawodników gości, którzy popełniali mniej błędów. Mecz za 3 pkt wygrali zawodnicy PKS Team, znacznie zmniejszając różnicę punktów do czołówki.

ORŁY PASZCZYNA - PKS TEAM : 0-3 ( 23-25, 20-25, 24-26)

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail