facebook

Wyniki V kolejki Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018.


Przedstawiamy wyniki po piątej kolejce Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018.

W pierwszym meczu V kolejki spotkały się drużyny Perełki Nagawczyna oraz PKS Team. W tym meczu jak i w wielu poprzednich wyniku całego spotkania musiał decydować tie-break. Jednak zanim do niego doszło pozostałem cztery sety były bardzo wyrównane i o zwycięstwie w danej partii decydowały niewielkie detale, przy tak wyrównanym meczu nie zabrakło wielu emocji, które towarzyszyły obu stronom przez cały mecz. W decydującym secie, lepiej radzili sobie gospodarze, przechylając szale zwycięstwa w całym meczu na swoją stronę.

PEREŁKA NAGAWCZYNA - PKS TEAM : 3:2 (24-26, 25-16,21-25,25-20, 15-9 )

W drugi meczu w Paszczynie gospodarze podejmowali zawodników Dinozaurów Głobikowa. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie z Perełką Nagawczyna, Dinozaury miały ochotę na kolejne zwycięstwo. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze pewnie wygrywając pierwszego seta, dwa kolejne to bardzo wyrównana gra na przewagi, z której zwycięsko wyszli goście. Taki obrót meczu, w dużym stopniu zmotywowała Orły do lepszej gry i w czwartym secie wykazali się swoim doświadczeniem doprowadzając do tie-breaku. W ostatnim secie więcej spokoju zachowali gospodarze, wygrywając kilka kluczowych akcji, tym samym odnosząc drugie ligowe zwycięstwo.

ORŁY PASZCZYNA - DINOZAURY GŁOBIKOWA : 3-2 ( 25-14, 27-29, 24-26, 25-16, 15-11 )

W tym sezonie liga jest bardzo wyrównana na dziewięć meczów, aż sześć kończyło się po tie-breaku. To bardzo dobra informacja, bo emocje związane z awansem do play-offów i końcowym triumfie, będą towarzyszyć wszystkim drużynom do samego końca, co będzie ich mobilizować do jeszcze lepszej gry.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail