facebook

Wyniki IV kolejki Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018.


Przedstawiamy wyniki po czwartej kolejce Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018.

W Głobikowej miejscowe Dinozaury podejmowały we własnej hali zespół Perełki Nagawczyna. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie. W każdym secie walka rozstrzygała się w samych końcówkach, a najmniejszy błąd powodował, iż drużyna przeciwna natychmiast wykorzystywała swoją szansę. O zwycięstwie musiał zdecydować tie-break, który podobnie jak pozostałe sety był wyrównany i dopiero gra na przewagi, z której zwycięsko wyszli zawodnicy gospodarzy sprawiła, iż  odnieśli oni swoją pierwszą wygraną w ligowych rozgrywkach.

Dinozaury Głobikowa – Perełka Nagawczyna : 3-2 ( 23-25, 25-23, 25-23, 23-25, 16-14 )

W drugim meczu w Paszczynie, drużyna Orłów podejmowała lidera obecnego sezonu drużynę Absolwenta Podgrodzie.  Po dobrej grze w dwóch pierwszych setach gospodarze prowadzili 2:0 i wszystko wskazywało, iż cały mecz rozstrzygną w kolejnej partii. Jadnak ambitna i zawzięta gra gości sprawiła, iż to oni rozstrzygnęli końcówkę seta na swoją korzyść łapiąc kontakt z Orłami. Czwarty set kolejny raz potwierdził, że obie drużyny są bardzo wyrównane i w tym dniu będą decydować szczegóły. Podbudowani zwycięstwem w poprzednim secie, goście wygrali w czwartej i o zwycięstwie w meczu musiał zdecydować tie-break. Taki obrót meczu lekko podłamał gospodarzy, zaś niesieni dobrą grą goście wykorzystywali wszystkie nadarzające się okazje do zdobycia punktu, co przełożyło się na pewną wygraną w tie-breaku i odniesieniu trzeciej wygranej w bieżącym sezonie. W tym meczu potwierdziło się stare, siatkarskie porzekadło, mówiące o tym, że kto przy prowadzeniu 2:0 nie wygrywa meczu 3:0, przegrywa go 2:3.

Orły Paszczyna – Absolwent Podgrodzie : 2-3 ( 25-23, 25-23, 23-25, 21-25, 10-15 )

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail