facebook

Wyniki III kolejki Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018.


Przedstawiamy wyniki po III kolejce Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezon 2017/2018, podczas której rozegrano dwa mecze.

W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny Perełki Nagawczyna – Orły Paszczyna. Zeszłoroczni ligowi wicemistrzowie we własnej hali dopiero po tie-breaku pokonali drużynę z Paszczyny. Po dwóch setach wydawało się, że zwycięstwo przyjdzie dość łatwo, jednak goście nie zamierzali się poddawać i po dobrej grzej dwie kolejne partie padły ich łupem. W tie-breaku lepiej spisywali się zawodnicy Perełki kontrolując przebieg ostatniego seta, odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Perełka Nagawczyna – Orły Paszczyna : 3-2 (25-19, 25-20, 14-25, 23-25, 15-12)

W drugim meczu Absolwent Podgrodzie podejmował u siebie Dinozaury Głobikowa. Pierwszy set zwiastował wyrównany pojedynek, jednak dobra w tym dniu dyspozycja zawodników Absolwenta pozwoliła im kontrolować przebieg całego meczu odnosząc pewne zwycięstwo, tym samym umacniając się na pierwszym miejscu w tabeli.

Absolwent Podgrodzie – Dinozaury Głobikowa : 3-0 ( 28-26, 25-21, 25-19)

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail