facebook

VIII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski


W dniu 6 stycznia br. na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy odbył się VIII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy, w którym wzięło udział 8 drużyn tj.: Odra Wodzisław, Catering Staf@Team Miasto Dębica, Igloopol Dębica, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Wisła Kraków, Reprezentacja Śląska, Biograd Na Moru (Chorwacja) oraz Reprezentacja Województwa Świętokrzyskiego.

W finale turnieju Odra Wodzisław, w której występowali piłkarze z ekstraklasową przeszłością, pokonała 3-0 gospodarzy, Catering Staf&Team Miasto Dębica. W meczu o 3 miejsce  Igloopol Dębica ograł 3-2 Urząd Marszałkowski w Rzeszowie.

W drużynie gospodarzy Catering Staf&Team Miasto Dębica oraz jako przedstawiciel Gminy Dębica wziął udział Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Krzysztof Lipczyński, który dodatkowo w imieniu Wójta Gminy Dębica – Stanisława Rokosza wręczył na ręce Kazimierza Kmiecika byłego reprezentanta Polski oraz zawodnika Wisły Kraków, puchar za zajęcie V miejsca dla drużyny Wisły Kraków.

Dodatkowo w ramach turnieju rozegrano mecz pokazowy, w którym drużyna Artystów i Gwiazd Sportu pokonała 1-0 zespół Samorządu Podkarpacia. W dębickim turnieju uczestniczył m.in.: aktor Jarosław Jakimowicz oraz liczne grono byłych piłkarzy ekstraklasy tj.: Marek Motyka, Jerzy Kowalik, Jan Woś, Arkadiusz Bilski, Zdzisław Janik, Mariusz Śrutwa.

Jeszcze przed rozpoczęciem piłkarskich zmagań przeprowadzono licytację gadżetów sportowych, z której środki finansowe zostaną przekazane na leczenie i walkę z chorobami Karolinki Migały, nastolatki z powiatu dębickiego oraz Zbigniewa Płaszewskiego, byłego piłkarza Wisły Kraków.

Tabela końcowa turnieju:

1 miejsce: Odra Wodzisław,
2 miejsce: Catering Staf&Team Miasto Dębica,
3 miejsce: Igloopol Dębica,
4 miejsce: Urząd Marszałkowski w Rzeszowie,
5 miejsce: Wisła Kraków,
6 miejsce: Reprezentacja Śląska,
7 mejsce: Biograd Na Moru (Chorwacja),
8 miejsce: Reprezentacja Województwa Świętokrzyskiego

Więcej o turnieju na:

http://www.rzesport.pl/…/odra-wodzislaw-wygrywa-turniej-w-…/

Zdjęcia dzięki uprzejmości: rzesport.pl

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail