facebook

Uroczysta gala podsumowania sezonu 2017 AutomobilKlub STOMIL Dębica.


W dniu 24 listopada w hotelu Millenium w Żyrakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca sezon 2017 AutomobilKlubu STOMIL w Dębicy.  Podczas części oficjalnej zostały zaprezentowane wszystkie zorganizowane zawody, przedstawiono osiągnięcia najaktywniejszych zawodników, wręczono puchary dla zwycięzców Pucharu AutomobilKlubu STOMIL w Dębicy 2017 oraz wręczono podziękowania dla osób, które swoim wkładem działają na rzecz rozwoju klubu oraz sportu w regionie.

Podziękowania dla Wójta Gminy Dębica – Stanisława Rokosza oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Krzysztofa Lipczyńskiego, za okazane wsparcie przy realizacji zadań statutowych klubu oraz na rzecz rozwoju motoryzacji w regionie m.in.: organizacji Super OESu w Stobiernej  w imieniu Wójta Gminy Dębica jak i swoim  odebrał Dyrektor GOSiR Gminy Dębica – Krzysztof Lipczyński.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail