facebook

Podsumowanie ferii zimowych na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu


Ferie zimowe dobiegły końca. Dla wszystkich osób, które w zimowe dni chciały aktywnie spędzić czas Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przygotował na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu szereg atrakcji i zajęć w wodzie.

Przez cały okres trwania ferii, nasz basen odwiedziło blisko 3600 osób korzystając tym samym z przygotowanych przez nas promocyjnych ofert. Podczas ferii obowiązywały łącznie 3 oferty :  „Poranne rybki NEMO” , „Aktywny Senior” oraz specjalny bilet na dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dębica, uprawniający do wejścia na basen w godzinach od 9.00 do 13.00 w cenie 2zł za godzinę.

Podczas ferii przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci i młodzieży trzy programy zajęć, które były prowadzone na basenie od Wtorku do Piątku tj. :  „Gry i zabawy w wodzie” tj.: zabawa z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, zabawy grupowe z wykorzystaniem piłek plażowych, rzut do celu, chodzenie po wodzie w kuli. „Zawody w różnych konkurencjach” tj.: mecze piłki wodnej, zawody w pływaniu na 25m, przeciąganie liny na pontonach, wyścigi na pontonach, skoki do wody oraz „Nauka Pływania” dla grupy zaawansowanej i poczatkującej.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i tak liczne korzystanie z naszych obiektów w okresie ferii. Dołożymy wszelkich starań, by w następnym roku ferii zimowe również cieszyły się tak dużym zainteresowaniem i przyniosły wiele uśmiechu, radości i satysfakcji.

Dziękujemy

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail