facebook

OK System na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu


Z przyjemnością informujemy, iż Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica nawiązał współpracę z Firmą OK System Polska S.A., która będzie dotyczyć włączenia Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu do systemu MULTIPAKIETÓW oferowanych przez OK System. Dzięki temu wszyscy partnerzy oraz użytkownicy OK System będą mogli korzystać z basenu krytego na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Tym samym MULTIPAKIETY OK System dołączają do grona pakietów honorowanych na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu tj.: Benefit Systems oraz Multisport, z którymi Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy ma podpisane umowy partnerskie.

Po szczegóły jak działa MULTIPAKIET OK System wraz z całą ofertą można sprawdzić na stronie https://www.oksystem.pl/.

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail