facebook

Mikołajkowe Zawody Pływackie 2017 na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu


W dniu 11 grudnia br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu zostały zorganizowane Mikołajkowe Zawody Pływackie „Już Pływam” klas II-IV, będącym zwieńczeniem całego cyklu zawodów, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

W zawodach udział wzięło ponad 50 uczniów klas II-IV z 9 Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica. Klasy III oraz IV rywalizowały na basenie sportowym na dystansie 25 metrów w stylu dowolnym, natomiast klasy drugie pływały na basenie rekreacyjnym również w stylu dowolnym. Wszyscy zawodnicy oprócz walki o nagrody indywidualne mieli okazje rywalizować w konkurenci sztafet na dystansie 4 x 25m w stylu dowolnym, walcząc dla swojej szkoły o miano najlepszej pływackiej szkolnej sztafety w Gminie Dębica.

Podczas gdy zawodnicy zmagali się z kolejnymi metrami, na basenie nie brakowało głośnego dopingu kolegów i koleżanek, którzy mocno motywowali swoich rówieśników do jeszcze większego wysiłku i walki o jak najlepszy czas.

Po rozegraniu wszystkich konkurencji indywidualnych i rywalizacji sztafet, Kompleks Basenów „NEMO” odwiedził Święty Mikołaj witając wszystkie dzieci i częstując je słodkimi upominkami.

Na koniec sportowych zmagań nastąpiło oficjalne zakończenie i wręczenie nagród. Organizatorzy dla zwycięzców w każdej konkurencji przygotowali pamiątkowe medale i dyplomy, zaś pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach.

Wyniki zawodów :

Klasyfikacja sztafet

I miejsce – Zespół Szkół w Paszczynie

II miejsce – Zespół Szkół w Podgrodziu

III miejsce – Zespół Szkół w Pustkowie

IV miejsce – Zespół Szkół w Gumniskach

Klasa II dziewczynki styl dowolny :

I miejsce – Joanna Tarczoń – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem 12,45 s

II miejsce – Lena Marciniec – Zespół Szkół Pustynia z czasem 12,81 s

III miejsce – Oliwia Nykiel – Zespół Szkół Paszczyna z czasem 13,15 s

 

Klasa II chłopcy styl dowolny :

I miejsce – Jan Mosior – Zespół Szkół Brzeźnica z czasem 10,48 s

II miejsce – Ignacy Wojtaszek – Zespół Szkół Pustków z czasem 12,24 s

III miejsce – Kacper Mroczek – Zespół Szkół Paszczyna z czasem 13,16 s

Klasa III dziewczynki styl dowolny :

I miejsce – Jagoda Mosior– Zespół Szkół Brzeźnica z czasem 26,1 s

II miejsce – Aleksandra Kędzior – Zespół Szkół Gumniska z czasem 27,6 s

III miejsce – Kamila Pyskaty – Zespół Szkół Paszczyna z czasem 29,6 s

Klasa III chłopcy styl dowolny :

I miejsce – Patryk Lorek– Zespół Szkół Paszczyna z czasem 24,9 s

II miejsce – Marcel Zatylny – Zespół Szkół Pustków z czasem 29,1 s

III miejsce – Dawid Adamczyk – Zespół Szkół Latoszyn z czasem 30,2 s

Klasa IV dziewczynki styl dowolny :

I miejsce – Karolina Tabiś – Zespół Szkół Zawada z czasem 17,3 s

II miejsce – Oliwia Czerwona – Zespół Szkół Latoszyn z czasem 23,3 s

III miejsce – Wiktora Pasierk – Zespół Szkół Pustków z czasem 24,1 s

Klasa IV chłopcy styl dowolny :

I miejsce – Norbert Lesiak – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem 22,1 s

II miejsce – Karol Cukla – Zespół Szkół Pustków-Osiedle z czasem 25,0 s

II miejsce – Piotr Piekarz – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem 25,0 s

III miejsce – Paweł Gil – Zespół Szkół Pustynia z czasem 25,1 s

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo




Numer telefonu

Adres e-mail