facebook

Mikołajki z MULKS Pustynia


W dniu 7 grudnia w Zespole Szkół w Pustyni odbyły się uroczystości mikołajkowe dla najmłodszych grup grających w MULKS Pustynia. Impreza rozpoczęła się pokazem freestylerów Konrada Dybasia Wicemistrza Swiata freestyle football w kategorii Challenge 2017 i Jaromira Poprawy Mistrza Polski z 2015r. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci jak i rodziców. Dodatkowo młodzi zawodnicy mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie ucząc się kilku sztuczek. Po zakończonym pokazie, zgromadzone dzieci odwiedził Święty Mikołaj w obecności Wójta Gminy Dębica – Stanisława Rokosza, którzy wręczyli wszystkim dzieciom atrakcyjne prezenty oraz specjalne zimowe czapki. Organizatorem Mikołajek był MULKS Pustynia oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, który czynnie włącza się w takie inicjatywy.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail