facebook

Marsz Nordic Walking w Kozłowie „W poszukiwaniu Świętego Mikołaja”


W dniu 9 grudnia w Kozłowie odbył się Mikołajkowy Marsz Nordic Walking pod hasłem „ W poszukiwaniu Świętego Mikołaja”, którego organizatorami było Stowarzyszenie ActivTeam przy współpracy Gminy Dębica oraz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W tym dniu wszyscy uczestnicy marszu spotkali się przy Remizie cierpliwie czekając na przybycie Świętego Mikołaja. W oczekiwaniu na głównego gościa z Laponii, organizatorzy oficjalnie powitali wszystkich uczestników oraz przybyłych gości m.in.: Wójta Gminy Dębica – Stanisława Rokosza, Zastępcę Wójta Gminy Dębica – Zdzisława Siwulę oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Krzysztofa Lipczyńskiego. Po przybyciu Świętego Mikołaja wszyscy uczestnicy wraz z Wójtem Gminy Dębica – Stanisławem Rokoszem przemaszerowali z kijkami do Nordic Walking wyznaczoną wcześniej trasę, która liczyła ok. 4 kilometry, powracając pod remizę, w której wszystkie grzeczne dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem otrzymując od niego atrakcyjne prezenty.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail