facebook

Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu przyjazny programowi wspierającemu rodziny wielodzietne na terenie Gminy Dębica „Gmina Przyjazna Rodzinie 3+”


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica pragnie poinformować, iż w ramach gminnego programu wspierającego rodziny wielodzietne na terenie Gminy Dębica „Gmina Przyjazna Rodzinie 3+”, z wejść ulgowych na Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu w 2017 roku, skorzystało łącznie 2809 osób. Dzięki uprawnieniu do nabycia 50 % zniżek na Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, rodziny należące do programu zaoszczędziły kwotę 9.946,54 zł. Celem programu jest stworzenie systemu ulgi i zniżek dla rodzin wielodzietnych z terenu Gminy Dębica. W 2017 roku z programu „Gmina Przyjazna Rodzinie 3+” skorzystało 289 rodzin, dla których wydano 1545 kart zniżkowych. Więcej informacji o tym jak dołączyć do programu oraz jakie obiekty respektują karty „Gminna Przyjazna Rodzinie 3+” znajdują się na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej http://gopsdebica.pl/gmina_rodzinie/.

Gorąco zachęcamy do dalszego korzystania z Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu oraz innych obiektów na terenie Gminy Dębica.

 

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail