IX Bieg Niepodległości w Gminie Dębica

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Urząd Gminy Dębica oraz Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy zapraszają do udziału w IX Biegu Niepodległości, który odbędzie się w dniu 10 listopada 2017r. w Brzeźnicy w ramach obchodów Święta Niepodległości. Bieg zorganizowany zostanie w  następujących kategoriach wiekowych:

• Grupa przedszkolna: I kat. „Maluchy”, II kat. „Starszaki”
  • Grupa młodsza kl. 0 – I SP, kategoria dz. i chł.
  • Grupa kl. II – IIISP, kategoria dz. i chł.
  • Grupa kl. IV-VI SP, kategoria dz. i chł.
  • Grupa klas VII oraz kl. II – III GIM kategoria dz. i chł.
  • Kategoria otwarta – osoby dorosłe, samorządowcy, rodzice, nauczyciele

Zbiórka uczestników biegu o godz. 1030 na boisku lekkoatletycznym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnicy. Rozpoczęcie biegu o godz. 1100.

Nagrodzeni zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych (I, II, III miejsce), a spośród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, gorące napoje oraz inne atrakcje.

Szkoły biorące udział w Biegu Niepodległości otrzymają bonus 20 punktów do klasyfikacji ogólnej w Gminnej Lidze Lekkoatletycznej.

Zgłoszenia przyjmowane są w Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnicy do dnia 9 listopada 2017r. telefonicznie lub mailowo. Tel: 14 68 15 263, e-mail: zsbrzeznica@op.pl