facebook

III Świąteczny Bieg Przebierańców


Serdecznie zapraszamy na III Świąteczny Bieg Przebierańców, który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2017 r. ( sobota) o godz. 13.30 w Dębicy. Start i meta biegu zlokalizowany będzie na Rynku w Dębicy. Organizatorem biegu są Miasto Dębica oraz Klub Biegacza Maratończyk Dębica. Organizatorzy przygotowali dwie trasy : pierwsza o dystansie 600 m dla dzieci do lat 12 oraz druga o długości 4 km ( bieg główny) dla osób powyżej 12 lat. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na Rynku w Dębicy obok muszli koncertowej. Zgłoszenia i weryfikacja do biegu odbędzie się w dniu zawodów od godziny 13:30 do 14:45. Dla wszystkich, którzy ukończą bieg przewidziany jest pamiątkowy medal oraz na zakończenie nastąpi losowanie cennych nagród pośród uczestników, którzy ukończą bieg główny.

Poniższy regulamin określa zasady zgromadzenia i warunki BIEGU oraz sposoby zachowania się uczestników, podczas imprezy rekreacyjno – sportowej pn. ” „III ŚWIĄTECZNY BIEG PRZEBIERAŃCÓW”

Świąteczny Bieg Przebierańców_Regulamin

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail