facebook

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” serdecznie zapraszają do udziału w nadchodzących III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej.

Organizatorami III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC są: Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF”.

Na uczestników mistrzostw będą czekać dwie specjalnie przygotowane trasy: krótsza o długości ok. 300 metrów przeznaczona dla najmłodszych uczestników oraz trasa XC o długości ponad 2,6 km dla zaawansowanych zawodników.

Organizatorzy dla uczestników III edycji Mistrzostw przygotowali szereg atrakcyjnych nagród, które zostaną rozlosowane wśród dzieci i młodzieży, zaś dla zwycięzców w kategoriach od 18 roku życia przygotowano nagrody finansowe.

Harmonogram zawodów XC :

Dzieci (Dziewczęta, Chłopcy – osoby do 18 roku życia):

– od godz. 8.00 do godz. 9.00 rejestracja zawodników
– godz. 9.15 – oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw
– godz. 9.30 – start kategorii wiekowej do 12 lat
– godz. 10.00 – start kategorii wiekowej od 13 do 15 lat
– godz. 10.30 – start kategorii wiekowej od 16 do 18 lat

Dorośli (Kobiety, Mężczyźni – osoby w wieku od 18 roku życia):

– od godz. 9.00 do godz. 10.00 rejestracja zawodników
– godz. 11.30 – start kategorii wiekowej od 19 do 23 lat
– godz. 11.30 – start kategorii wiekowej od 24 do 30 lat
– godz. 12.30 – start kategorii wiekowej od 31 do 45 lat
– godz. 13.30 – start kategorii wiekowej od 46 lat wzwyż
– godz. 15.00 – uroczyste zakończenie Mistrzostw, wręczenie nagród

* (za pisemną zgodą opiekuna prawnego uczestnicy kategorii wiekowej od 16 do 18 lat mogą wystartować w kategorii wiekowej od 19 do 23 lat. Chęć zmiany kategorii należy podać przy zgłoszeniu zawodnika oraz należy dokonać opłaty startowej jak dla osoby dorosłej).

Zapisy oraz regulamin mistrzostw znajduję się na stronie Dębickiego Klubu Kolarskiego „GRYF” ( linki poniżej)

http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=261

http://dkkgryf.com

Regulamin 2017

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail