facebook

II Edycja „Małej Pętli” Trasy motocyklowej po Gminie Dębica – „Jedziemy po zdrowie dla Krzysztofa”


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica serdecznie zaprasza do udziału w II Edycji Małej Pętli trasy motocyklowej po Gminie Dębica, której start odbędzie się 20 maja 2017 z Zespołu Szkół w Nagawczynie.

Po wspólnym przejeździe okolicznymi drogami Gminy Dębica, finał imprezy został zaplanowany na Rynku w Dębicy, gdzie organizatorzy przygotowali szereg atrakcji związanych z imprezą m.in .: pokazy karate, motocykli, udzielenia pierwszej pomocny wykonany przez OSP Nagawczyna oraz losowanie nagród wśród uczestników wraz z licznymi koncertami okolicznych zespołów. 

Wszyscy chcemy wspólnie wykorzystać to spotkanie, by  jak najlepiej wspomóc Krzysztofa, który uległ wypadkowi motocyklowemu. Klub Just Riders z Dębicy przeprowadzi akcję charytatywną, z której środki zostaną przeznaczone na wsparcie Krzysztofa.

Zapraszamy do udziału i pomocy  

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail