facebook

I Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Sołtysa Sołectwa Głobikowa, Dyrektora GOSiR Gminy Dębica oraz Zastępcy Dyrektora CKiB Gminy Dębica


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica serdecznie zaprasza na organizowany I Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Sołtysa Sołectwa Głobikowa, Dyrektora GOSiR Gminy Dębica oraz Zastępcy Dyrektora CKiB Gminy Dębica, który rozpocznie się 21 kwietnia br., na Hali Sportowej w Głobikowej od godz. 9:00.

W turnieju weźmie udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy, w których rywalizacja będzie toczyć się w systemie każdy z każdym. Do półfinałów rozgrywek awansują po dwie najlepsze drużyny, z których zwycięzcy powalczą w finale, zaś przegranym pozostanie walka o III miejsce.

Grupa A:  Głobikowa II, Brzeźnica, Dobrków, Stobierna

Gruba B: Pilzno, Braciejowa, Anonimowi, Głobikowa

 

Mamy nadzieje, że oprócz pięknej sportowej walki cały turniej będzie odbywać się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail