facebook

Dobiegła końca faza zasadnicza IX Edycji GLAPS. Czas na Półfinały !


Dobiegła końca faza zasadnicza IX Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS sezonu 2017/2018, podczas której do fazy play-off awansowały 4 drużyny : Perełka Nagawczyna, PKS Team, Orły Paszczyna, Absolwent Podgrodzie. Do końca fazy zasadniczej ważyły się losy o końcowym kształcie tabeli. Bardzo interesująco zapowiadały się mecze o 2 i 4 miejsce. W decydującym starciu zawodnicy PKS Team bardzo pewnie pokonali drużynę z Paszczyny, tym samym zajmując 2 miejsce zaś 3 przypadło Orłom. W Podgrodziu byliśmy świadkami bardzo emocjonującego meczu między Absolwentem a Dinozaurami. W lepszej sytuacji byli zawodnicy z Podgrodzia, którym do awansu do fazy play-off wystarczyło wygrać 2 sety, zaś dla drużyny z Głobikowej liczyło się tylko zwycięstwo za 3 pkt. Po 3 setach Głobikowa prowadziła 2:1 i była blisko upragnionej wygranej, jednak niespodziewany błąd sprawił, iż czwarty set wygrali zawodnicy Absolwenta i było już wiadome, kto zagra w play-off. Cały mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2, którzy mogli świętować awans.

W fazie play-off zmierzą się :

1)      Perełka Nagawczyna (1) – Orły Paszczyna (3)

2)      PKS Team (2) – Absolwent Podgrodzie (4)

Półfinały zaplanowano w terminach :

1)      I mecz – 8-11.03.2018r.

2)      Rewanż – 15-18.03.2018r.

Finał GLAPS ( mecz o I i III miejsce ) 24.03.2018r. – Hala Sportowa w Pustkowie-Osiedlu.

Mecz o III miejsce – godz. 16.00
Mecz o I miejsce – godz. 18.00

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail