facebook

Bezpłatne konsultacje dietetyczne firmy Bonne Sante na Kompleksie Basenów Zewnętrznych „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu


W dniu 9 sierpnia br. na Kompleksie Basenów Zewnętrznych „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica wspólnie z firmą Bonne Sante przeprowadzili bezpłatne konsultacje dietetyczne polegające na: analizie składu ciała ( pomiar masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej oraz obliczając wiek metaboliczny organizmu ).

Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W bezpłatnych konsultacjach udział wzięło 50 osób analizując skład i masę swojego ciała. Każdy zainteresowany otrzymał przepisy na smaczne dania grillowe oraz przykładowy plany żywieniowe.

Pani dietetyk zachęcała do zdrowego stylu życia zarówno dorosłych jak i dzieci.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Logo
Numer telefonu

Adres e-mail