1 Bieg z Przeszkodami Jednostek OSP Gminy Dębica – Relacja DębicaTV

Zapraszamy do obejrzenia relacji telewizji DębicaTV z 1 Biegu z Przeszkodami Jednostek OSP Gminy Dębica. Ekstremalny bieg, ekstremalne przeszkody, ekstremalna pogoda – w Stobiernej było wszystko. Spacer farmera z belkami, wyciąganie worków na linach, marsz po kołkach w ziemi, multiring, równoważnia, skok przez 2,5 metrową ściankę, rzut oszczepem – to tylko niektóre zadania z jakimi zmierzyli się uczestnicy Biegu z Przeszkodami Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dębica. W Stobiernej wystartowało osiem czteroosobowych drużyn. Pokonanie ekstremalnej trasy nie ułatwiał padający deszcz i błoto. Zawodnicy musieli się wykazać nie tylko wytrzymałością i hartem ducha, ale również właściwym rozłożeniem sił.